Loen, kirjutan ja värvin. Asjad, mis liiguvad

Loen, kirjutan ja värvin. Asjad, mis liiguvad

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta oma lapse lugemis-, kirjutamis- ja keeleõpe nauditavaks? "Loen, kirjutan ja värvin. Asjad, mis liiguvad" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. See teos on täis värvikirevaid illustratsioone, mis köidavad lapse tähelepanu ja teevad õppimise lõbusaks.

Raamat viib teid ja teie last avastusretkele erinevate sõiduvahendite maailma. Iga lehekülg on nagu uus peatuspunkt, kus avanevad põnevad pildid ja nende juurde kuuluvad sõiduvahendite nimetused. See ei ole lihtsalt lugemisraamat; see on kaasahaarav tegevusraamat, kus teie laps saab iga pildi kõrval ise värvida ja sõnu kirjutada, tugevdades nii oma oskusi ja loovust.

Aga see pole veel kõik! Raamat pakub ka võimalust avardada teie lapse keelelist silmaringi, kuna etteantud sõnad on võimalik tõlkida erinevatesse võõrkeeltesse. See mitte ainult ei rikasta teie lapse sõnavara, vaid annab ka esmaseid teadmisi teistest kultuuridest.

"Loen, kirjutan ja värvin. Asjad, mis liiguvad" on suurepärane valik, kui soovite, et teie laps arendaks oma keeleoskust mänguliselt ja mitmekülgselt. See on raamat, mis kasvab koos lapsega, pakkudes rõõmu ja uusi teadmisi iga kord, kui seda avate. Kas poleks tore, kui õppimine oleks alati selline seiklus?