Loen, kirjutan ja värvin. Esemed

Loen, kirjutan ja värvin. Esemed

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta oma lapse lugemis-, kirjutamis- ja keeleoskuse arendamine lõbusaks tegevuseks? "Loen, kirjutan ja värvin. Esemed" on just see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et pakkuda lastele värvikirevat ja kaasahaaravat kogemust, mis aitab neil tutvuda erinevate igapäevaste esemetega.

Iga lehekülg toob teieni hulgaliselt esemeid, millest igaüks on kujutatud pildina, et teie laps saaks neid tundma õppida. Lisaks on raamatus ruumi, kus lapsed saavad ise pilte värvida ja sõnade kirjutamist harjutada, mis toetab nende loovust ja käelist osavust. See on suurepärane võimalus ühendada mäng ja õppimine, andes lastele võimaluse oma oskusi arendada rõõmsas ja toetavas keskkonnas.

Ent see pole veel kõik. Raamat pakub ka võimalust avardada lapse keelelist ja kultuurilist silmaringi, kuna etteantud sõnad saab tõlkida mõnda võõrkeelde. See mitte ainult ei tutvusta lastele uusi sõnu, vaid ka uusi kultuure, andes neile väärtusliku ettevalmistuse globaalses ühiskonnas toimetulekuks.

"Loen, kirjutan ja värvin. Esemed" on suurepärane vahend, mis aitab teie lapsel arendada keeleoskust, samal ajal kui nad naudivad värvimist ja oma kujutlusvõime kasutamist. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama maailma enda ümber.