Loen, kirjutan ja värvin. Loomad

Loen, kirjutan ja värvin. Loomad

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta oma lapse lugemis-, kirjutamis- ja keeleõpe lõbusamaks? "Loen, kirjutan ja värvin. Loomad" on raamat, mis pakub just seda, tuues kokku värvikirevad illustratsioonid ja haridusliku sisu. See raamat ei ole lihtsalt tavaline loomaraamat, vaid interaktiivne õppevahend, mis kutsub lapsi avastama loomariigi mitmekesisust läbi lugemise, kirjutamise ja kunsti.

Iga lehekülg on täis elavat ja köitvat kunsti, mis kujutab erinevaid loomi, nende nimetusi ning annab lastele võimaluse nende nimetusi ise kirjutada ja pilte värvida. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja õppida uusi sõnu mängulisel viisil.

Lisaks keelelisele arengule on raamatul ka teine hariv kiht. See julgustab lapsi tõlkima loomade nimetusi võõrkeeltesse, aidates seeläbi kaasa nende keeleoskuse ja kultuuriteadlikkuse laiendamisele. See on ideaalne vahend vanematele, kes soovivad oma laste haridusteele lisada rahvusvahelist mõõdet.

"Loen, kirjutan ja värvin. Loomad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sinu lapse sõbralik kaaslane keeleõppe teekonnal, mis pakub rõõmu ja teadmisi iga leheküljega. Avasta koos lapsega loomade maailma ja naudi iga hetke sellest harivast seiklusest.