Loen, kirjutan ja värvin. Tegusõnad

Loen, kirjutan ja värvin. Tegusõnad

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta oma lapse lugemis-, kirjutamis- ja keeleõpe nauditavaks? "Loen, kirjutan ja värvin. Tegusõnad" on raamat, mis on loodud just selle eesmärgi täitmiseks. See teos on rikastatud värvikate ja kaasakiskuvate illustratsioonidega, mis teevad tegusõnade maailma avastamise lõbusaks teekonnaks.

Iga lehekülg pakub hulgaliselt tegusõnu, mis on seotud piltidega, näidates erinevaid tegevusi, mis aitavad lastel paremini mõista ja meelde jätta. Lisaks annab see raamat sulle võimaluse kaasata oma lapsi interaktiivselt - nad saavad ise pilte värvida ja proovida sõnu kirjutada, mis toetab nende eneseväljenduse ja peenmotoorika arengut.

Aga see pole veel kõik! Raamat pakub ka võimalust õppida uusi keeli, kuna etteantud sõnad on võimalik tõlkida erinevatesse võõrkeeltesse. See on suurepärane võimalus laiendada laste kultuurilist silmaringi ja tutvustada neile maailma mitmekesisust läbi keele.

"Loen, kirjutan ja värvin. Tegusõnad" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat; see on vahend, mis toetab teie lapse arengut ja uudishimu, pakkudes samal ajal lõbusat ja harivat tegevust. Kas olete valmis avastama tegusõnade värvikirevat maailma koos oma lapsega?