LOENDAME SAMM-SAMMULT. SAADKI KOKKU 50

LOENDAME SAMM-SAMMULT. SAADKI KOKKU 50

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta loendamine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks? "Loendame samm-sammult. Saadki kokku 50" on raamat, mis muudab numbrite maailma avastamise põnevaks seikluseks. See teos on suurepärane abimees, mis juhendab teid läbi numbrite tundmaõppimise protsessi, alustades esimesest sammust kuni viiekümneni loendamiseni.

Raamatu autor on loonud lihtsa ja mängulise lähenemise, mis teeb numbritest arusaamise lihtsaks ja nauditavaks. Kui olete alustamas oma teekonda numbrite maailmas või soovite lihtsalt oma oskusi värskendada, siis see raamat on teie jaoks ideaalne valik. Selle abil saate kindlalt ja järk-järgult arendada oma loendamisoskust, kuni viiekümneni jõudmine tundub justkui käkitegu.

Raamatu ülesehitus on loodud selleks, et iga uus number oleks kergesti mõistetav ja meeldejääv. See on suunatud nii lastele, kes alles avastavad numbreid, kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma numeratsioonioskusi parandada. Autori selge ja sõbralik kirjutamisstiil muudab õppimise nauditavaks, mistõttu on see teos suurepärane kaaslane igale numbrimaailma uudishimulikule avastajale.

Kui olete valmis sukelduma numbrite võlumaailma ja avastama, kui lihtne ja lõbus võib olla loendamine, siis haarake "Loendame samm-sammult. Saadki kokku 50" ja alustage oma teekonda. Peagi leiate, et numbrid ei ole mitte ainult kasulikud, vaid ka põnevad ja mängulised. Ärge laske end heidutada suurtest numbritest – selle raamatu abiga saate hõlpsasti viiekümneni ja kaugemalegi!