LOHELASTE MÄNGUD

LOHELASTE MÄNGUD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.68€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus väikesed loomapoegad ei väsi kunagi uute ja põnevate mängude väljamõtlemisest? "Lohelaste Mängud" on raamat, mis viib teid seiklusrohkele rännakule koos mänguhimuliste tegelastega, kes ei tunne väsimust hommikust õhtuni mürades.

Iga selle raamatu lehekülg on täis üllatusi ja avastamisrõõmu. Kujutage ette, et iga paari lehekülje tagant leiate salapärase luugi. Kui te selle lahti teete, avaneb teie ees järgmine peatükk nende vallatute loomalaste lugudes, mis on täis uusi seiklusi ja õpetlikke hetki.

See raamat on eriti sobilik neile, kes alles alustavad oma lugemisteekonda. Selge trükitähtedes tekst muudab lugemise õppimise nauditavaks ja kättesaadavaks ka kõige noorematele lugejatele. Raamatu kompaktne formaat ja papist lehed teevad sellest ideaalse kaaslase väikestele kätele, kes alles õpivad, kuidas raamatut hoida ja lehti keerata.

Tähelepanu, seiklushimulised lugejad! Olge teadlikud, et raamatu väikeste osade tõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. Kuid vanemate laste jaoks on "Lohelaste Mängud" suurepärane viis arendada kujutlusvõimet ja armastust lugemise vastu.

Avastage see imeline raamat ja laske oma lapsel koos lohelaste mängudega kasvada ja õppida. Kas olete valmis avama esimese luugi?