LÕIKA JA KLEEBI. MUINASJUTUD

LÕIKA JA KLEEBI. MUINASJUTUD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus sa ise lood tegelaskujusid ja stseene, mis ärkavad ellu sinu käte vahel? "Lõika ja Kleebi. Muinasjutud" on loominguline vihik, mis pakub sulle ja sinu lapsele üle 30 erineva muinasjututegelase ja -stseeni, mida saate üheskoos avastada ja ellu äratada.

Etteantud piltide abil võite järgida näidiseid või lasta valla oma kujutlusvõime ja luua täiesti uusi seiklusi. Lisaks värvikirevale pildimaterjalile leidub vihikus ka must-valgeid lehekülgi, mis annavad võimaluse ise värve valida ja oma maailma veelgi isikupärasemalt kujundada.

See tegevusvihik ei ole ainult lõbus ajaviide – see on ka suurepärane viis peenmotoorika arendamiseks. Detailide täpne väljalõikamine ja kokkusobitamine õpetab lastele kannatlikkust ja keskendumist, samal ajal kui nad õpivad koordineerima silmade ja käte tööd.

Kasuta "Lõika ja Kleebi. Muinasjutud" vihikut, et veeta kvaliteetaega oma lapsega, arendades tema loovust ja oskusi mängulises vormis. See on ideaalne kingitus igale noorele loovhingele, kes armastab käelist tegevust ja muinasjutte. Võta käärid ja liim kätte ning asu teekonnale, kus piiriks on vaid sinu enda fantaasia!