Loo lõpp

Loo lõpp

Autor: A. J. Finn

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
28.50€
Osta
Kas olete valmis sukelduma sügavale ühe krimikirjaniku keerulisse minevikku? "Loo Lõpp" viib teid põnevasse maailma, kus iga lehekülg on täis saladusi ja põnevust.

Kujutage ette, et olete kutsutud kirjutama elulugu mehele, kes on ise meisterdanud lugematu arvu mõistatusi – Sebastian Trapp, eraklik krimikirjanik San Franciscos, kes on elanud aastaid varjus, on valinud teid, Nicky Hunteri, et jutustada tema lugu. Kuid see pole lihtsalt elulugu; see on võimalus lahendada kahekümne aasta tagune müsteerium, mis on jätnud jälje kõigi asjaosaliste eludele.

Trappi häärber, mis on sama lummav kui tema lood, on koduks värvikatele tegelastele: võrgutav teine abikaasa Diana, ekstsentriline vennapoeg Freddy koos oma ema Simone'iga ja mõistagi Trappi tütar Madeleine. Kuid kui Nicky asub uurima, avastab ta, et häärberi seinad peidavad endas rohkem kui lihtsalt perekonna ajalugu.

Kas olete valmis astuma kadunud poja pööningutuppa, kus iga nurgatagune võib peita vihjet või viia teid eksiteele? Kui Madeleine saab sõnumi inimeselt, keda ta on pidanud surnuks, ja peo järel leitakse aiast surnukeha, saab selgeks, et minevik ei ole lihtsalt ajalugu – see on elav, hingav ja ohtlikult lähedal.

"A. J. Finni "Loo Lõpp" ei ole pelgalt krimiromaan, see on kaasahaarav lugu inimestest, kes on seotud saladustega, mis võivad neid kas päästa või hävitada. Avastage, kas geniaalne krimikirjanik on suutnud sooritada täiusliku mõrva, või kas tõde on midagi, mida keegi ei osanud oodata.

Kas olete valmis avama ukse, mis viib teid sügavale Sebastian Trappi maailma? Siis haarake "Loo Lõpp" ja valmistuge teekonnaks, mis paneb teie detektiivioskused proovile, kuni viimase leheküljeni välja.