Löödud

Löödud

Autor: Sara Barnard,Holly Bourne,Tanya Byrne,Non Pratt,Melinda Salisbury,Lisa Williamson,Eleanor Wood

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kujutage ette hommikut, kus kuus täiesti erinevat inimest kohtuvad juhuslikult ühes liftis, igaüks oma elu ristteel. Sasha viib pakki Londoni kõige kärarikkamasse telestuudiosse. Hugo, kes on harjunud pilke püüdma oma jõukuse ja hea välimusega, seisab seal enesekindlalt. Velvet, kes on teel tähtsale tööintervjuule, vannub vaikselt oma ebamugavate kingade kallal. Dawson, kes kunagi oli noorte iidol, püüab nüüd varjata oma kunagist kuulsust, mis on jäänud vaid mälestuseks. Kaitlyn, kes võitleb oma nägemise järkjärgulise kaotusega, kuid ei ole valmis seda tunnistama. Ja Joe, kes on täis lootust ja põnevust, sest on teel oma unistuste töövestlusele.

Kuid on veel üks tegelane – keegi, kes neid kõiki ühendab ja toob nad igal aastal samal päeval kokku. See on lugu sellest, kuidas üks juhuslik kohtumine võib muuta mitme inimese elu. "Löödud" on romaan, mis on kirjutatud mitme andeka autori – Sara Barnard, Holly Bourne, Tanya Byrne, Non Pratt, Melinda Salisbury, Lisa Williamson ja Eleanor Wood – poolt, pakkudes lugejatele sügavat emotsionaalset kogemust ja põnevust, mis paneb kaasa elama igale tegelasele.

Kui oled kunagi mõelnud, kuidas juhuslikud kohtumised võivad mõjutada inimeste elusid, siis "Löödud" on just see raamat, mis avab silmad elu ootamatute pöörete ja inimsuhete keerukuse osas. See on lugu, mis näitab, et iga inimene, kellega me kokku puutume, võib olla osa millestki palju suuremast.