LOODUS. MINU VÄIKE VÄRVIRAAMAT

LOODUS. MINU VÄIKE VÄRVIRAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas tutvustada oma väikelapsele looduse imelisi värve ja kujundeid? "Loodus. Minu väike värviraamat" on just see, mida vajate. See raamat on ideaalne sissejuhatus noortele kunstnikele, kes alles õpivad pliiatsit käes hoidma ja maailma värve tundma.

Raamatu autor on loonud hulga lihtsaid, ent võluvaid pilte, mis kutsuvad esile looduse ilu. Iga lehekülg on täis armsaid lille- ja loomapilte, millel on selged ja tugevad piirjooned, et väikelastele värvimist lihtsustada. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja koordinatsiooni, samal ajal õpetades neile looduse mitmekesisust.

Kasutades "Loodus. Minu väike värviraamatut", saate veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates neil avastada loovuse rõõmu ja õppida tundma erinevaid looduslikke elemente. See on suurepärane vahend, mis ühendab õppimise ja mängu, ning on kindlasti teie lapse lemmiktegevus.

Võtke pliiatsid välja ja sukelduge koos lapsega värvide maailma. "Loodus. Minu väike värviraamat" ootab teid, et avastada ja nautida looduse ilu läbi kunsti. See on mitte ainult lõbus, vaid ka hariv kogemus, mis toetab teie lapse arengut ja loovust.