LOODUSE MUSTRID

LOODUSE MUSTRID

Autor: Valentina Harper

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.45€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas looduse ilu paberile jäädvustada? Valentina Harperi "Looduse Mustrid" on justkui avatud uks looduse mitmekesisuse maailma, pakkudes sulle võimalust tuua see ilu oma kätega ellu. See värviraamat ei ole pelgalt kogumik ilusaid pilte, vaid ka teejuht, mis aitab sul mõista värve ja nende kasutamist, et iga pintslitõmme oleks täis nii teadmisi kui ka armastust.

Kujutle end värvimas 30 detailirohket kunstiteost, mis kujutavad endast nii elavat kui ka elutut loodust. Alates õrnadest liblikatest ja lõhnavatest lilledest kuni kõvade kivide, voolava vee, sügavate puuringide ning erinevate viljade lõikude ja tekstuurideni – see raamat viib sind rännakule läbi looduse imelise mustrimaailma.

Raamatu lehekülgedel leiad ka väärtuslikke juhiseid värvimisvahendite, -tehnikate ja -meetodite kohta, mis aitavad sul valida just need tööriistad ja võtted, mis muudavad värvimiskogemuse nauditavaks ja tulemuse isikupäraseks ning silmapaistvaks. Lisaks on iga kunstiteose tagaküljel mõtisklusi ärgitav tsitaat või mõttetera, mis loob värvimise ajal sügavama ühenduse teose ja selle looja vahel.

Ja kui sa tunned, et sinu loodud kunstiteos on midagi enamat kui lihtsalt värviraamatu lehekülg, siis tea, et iga pilt on trükitud paksule paberile, mis võimaldab selle hõlpsasti raamatust eemaldada. Nii saad oma meistriteoseid kas näitusele panna või neid kinkida neile, kes hindavad sinu loovust ja looduse ilu.

"Looduse Mustrid" on midagi enamat kui lihtsalt värviraamat – see on kutse avastada ja austada looduse ilu, mis on meie ümber, ning tuua see ilu läbi oma loovuse ellu. Kas oled valmis oma värvilisele teekonnale asuma?