Loodussõbralik meisterdamine

Loodussõbralik meisterdamine

Autor: Laura Minter,Tia Williams

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oma meisterdamiskirge rakendada viisil, mis oleks armuline meie planeedile? Laura Minteri ja Tia Williamsi "Loodussõbralik meisterdamine" on justkui päästerõngas neile, kes tahavad oma kätega luua, ent samas loodust säästa.

Raamatusse on koondatud hulgaliselt loovaid ideid, kuidas muuta igapäevased olmejäätmed põnevateks käsitööprojektideks. Sinu prügikast peidab endas aardeid, millest võib saada järgmine kunstiteos. Autorid juhatavad sind läbi materjalide džungli, näidates, milliseid käsitöövahendeid eelistada ja milliseid pigem vältida, et sinu loomingu jalajälg oleks võimalikult väike.

Lisaks praktilistele juhistele leiad raamatust ka hulgaliselt keskkonnateadlikkust tõstvaid fakte ja soovitusi. Need teadmised aitavad sul mõista, kuidas iga väike tegu loeb ja kuidas sinu käsitöö võib aidata kaasa suurematele muutustele.

Laura ja Tia, kes on ise emad ja edukad blogijad, on tuntud oma eelmise teose "Üks suur raamat – 100 väikest tegevust" poolest, mis võitis Eesti noorte meisterdajate südamed. Nende uusim teos "Loodussõbralik meisterdamine" on kindlasti väärt lugemist ja katsetamist, et tuua oma ellu rohkem loovust, samal ajal hoides meie kalli planeedi tervist.

Kui oled valmis oma käsitööoskusi proovile panema ja soovid, et sinu looming oleks keskkonnasõbralik, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. Võta kätte "Loodussõbralik meisterdamine" ja lase oma fantaasial lennata, teades, et iga väike samm, mille astud, aitab kaasa meie planeedi heaolule.