LOOMAAED. VÄRVIVIHIK ŠABLOONIDEGA

LOOMAAED. VÄRVIVIHIK ŠABLOONIDEGA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsite loomingulist tegevust oma lapsele, mis ühendaks värvimise rõõmu ja kujutlusvõime arendamise? "Loomaaed. Värvivihik šabloonidega" on just see, mida vajate! See pole lihtsalt värviraamat; see on võimalus lasta teie lapsel sukelduda loomade imelisse maailma, kasutades kaasasolevaid šabloone, et lisada oma kunstiteostele isikupära ja sügavust.

Raamatu autor on loonud selle vihiku, et inspireerida noori kunstnikke avastama oma loovust. Teie laps saab eemaldada šabloonide lehe ja alustada kohe oma meistriteose loomist. Kasutades šabloone, on võimalik luua uusi ja põnevaid kujutisi, mis toovad esile teie lapse ainulaadse kunstilise puudutuse.

Lisaks lõbusale ajaveetmisele aitab "Loomaaed. Värvivihik šabloonidega" arendada peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist. Värvimine on tegevus, mis võib aidata ka keskendumisvõimet parandada, ning šabloonide kasutamine nõuab täpsust ja kannatlikkust, mis on olulised oskused igas vanuses.

Olgu teie laps algaja või juba kogenud väike kunstnik, see vihik pakub tunde meelelahutust ja arendab samal ajal olulisi oskusi. Haara võimalusest ja avasta koos lapsega, kui lõbus võib olla loomaaia elanike maailma värviline avastamine. Soovime teile mõnusat joonistamist!