LOOMABEEBID MAAL

LOOMABEEBID MAAL

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.76€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tuua oma lapse igapäevaellu rohkem rõõmu ja loovust? "Loomabeebid maal" on raamat, mis võib olla just see, mida otsid. See pole lihtsalt tavaline pildiraamat – see on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele tunde kestvat meelelahutust ja arendada tema peenmotoorikat.

Raamat "Loomabeebid maal" on kui avastusretk maalähedasesse maailma, kus väikesed loomasõbrad saavad kohtuda armsate loomabeebidega. Kuid see pole veel kõik! Raamatu erilisus peitub korduvkasutatavates kleepsudes, mis võimaldavad lastel oma lemmikloomabeebide pilte ikka ja jälle uutesse seiklustesse paigutada. See tähendab, et kui tavaliselt kuluks kleepsude tagakülje liim kiiresti ära, siis "Loomabeebid maal" raamatus püsivad kleepsud elastsed ja korduvkasutatavad.

Kujutle, kuidas su laps saab arendada oma kujutlusvõimet, luues uusi lugusid ja stsenaariume, kus loomabeebid seiklevad. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, aidates samal ajal kaasa lapse loovuse ja käelist osavust arendavate oskuste arengule.

Kuigi raamat pakub lõputult lõbu, on oluline märkida, et väikeste kleepsude tõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. Ohutus ennekõike – veendu, et su laps mängiks kleepsudega vanema järelvalve all.

"Kas oled valmis avastama loomabeebide imelist maailma koos oma lapsega? "Loomabeebid maal" ootab teid, et pakkuda tundide viisi loovat lõbu ja õpetlikku ajaviidet.