LOOMABEEBID METSAS

LOOMABEEBID METSAS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.76€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla hundi beebi elu metsas? "Loomabeebid Metsas" on põnev kleepsuraamat, mis viib sind ja su lapsi avastusretkele metsiku looduse südamesse, kus elavad need armsad karvakerad. See raamat aitab murda müüte ja näidata, et hundid ei ole sugugi need kurjad olendid, nagu vanad lood tihti väidavad.

Lehitse raamatut ja sa kohtud kõige nunnumate hundikutsikatega, kes on valmis sulle oma silmateri näitama. Need kleepsud on loodud kestma – nad ei kulu mängides, isegi kui nad satuvad seiklema koos kitsetallede, jänkupoegade või väikeste linnulastega. See on suurepärane võimalus õpetada lastele loomade kohta, arendada nende empaatiavõimet ja laiendada teadmisi loodusest.

Raamat on ka suurepärane vahend vanematele, et arutada lastega loomade käitumise ja looduse mitmekesisuse üle. Võimalus kleepse korduvalt kasutada annab lastele võimaluse olla loovad ja luua oma lugusid, mis muudab õppimise lõbusaks ja interaktiivseks.

Pea meeles, et kuigi see raamat on täis lõbu ja õpetlikke hetki, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui sinu peres on pisikesi, veendu, et kleepsuraamatut kasutatakse täiskasvanu järelvalve all.

"Loomabeebid Metsas" on mitte ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik viis veeta kvaliteetaega oma lastega, avastades koos metsaelu imesid. Pane oma lapse fantaasia proovile ja avastage koos, millised seiklused ootavad neid karvapalle lehekülgedel, mis on täis värvi ja elu.