Loomad. 1+

Loomad. 1+

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite ideaalset raamatut, mis tutvustaks teie kõige nooremale pere liikmele metsaelanikke? "Loomad. 1+" on just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile võimalust avastada metsloomade imelist maailma läbi turvaliste ja vastupidavate vahtplastist (EVA) lehtede.

Raamatu autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka meeldivalt katsutav, mis on väikestele lastele äärmiselt oluline. Lapsed saavad raamatut uurida oma kätega, tundes lehtede pehmust ja painduvust, mis teeb õppimiskogemuse nauditavaks ja kaasahaaravaks.

"Loomad. 1+" on suurepärane viis tutvustada teie lapsele metsloomade mitmekesisust, aidates neil arendada varajast huvi looduse ja selle asukate vastu. Raamat on piisavalt lihtne, et lapsed saaksid iseseisvalt piltide järgi loomi ära tunda, kuid samas ka piisavalt informatiivne, et pakkuda neile uusi teadmisi ja sõnavara.

Kui soovite, et teie laps õpiks mänguliselt ja turvaliselt, on "Loomad. 1+" ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki esimestest eluaastatest alates. Avastage koos metsloomade põnevat maailma ja andke oma lapsele armastus raamatute ja õppimise vastu juba maast madalast.