LOOMAD. KLEEBI JA VÄRVI

LOOMAD. KLEEBI JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.10€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse loomariiki, kus saad ise loomadele elu ja värvi anda? "LOOMAD. KLEEBI JA VÄRVI" on just see tegevusraamat, mis viib sind ja sinu lapsi avastusretkele läbi erinevate loomaliikide, pakkudes samal ajal lõbusat ja harivat meelelahutust.

See raamat on ideaalne kaaslane igale noorele loodushuvilisele, kes armastab loomi ja loomingulist tegevust. Raamatus on iga looma juures tema nimi, mis aitab väikestel lugejatel õppida tundma erinevaid liike ning laiendada oma sõnavara ja teadmisi loomastikust.

Tähtis on märkida, et kuigi see värvimis- ja kleepsuraamat pakub palju rõõmu, tuleb olla ettevaatlik, kuna väikesed kleepsud võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui sinu peres on väikeseid lapsi, veendu, et nad kasutaksid seda raamatut täiskasvanu järelvalve all, et vältida lämbumisohtu.

Võta hetk, et ühendada lõbus tegevus õppimisega – "LOOMAD. KLEEBI JA VÄRVI" ootab sind, et avastada loomade imelist maailma läbi värvide ja kujutlusvõime. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil arendada peenmotoorikat ja keskendumisvõimet, samal ajal õpetades neile looduse mitmekesisusest.