LOOMAD LOODUSES. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

LOOMAD LOODUSES. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.10€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma pere noorimatele? "Loomad Looduses: Väike Armas Värvivihik" on just see, mida vajate. See pole lihtsalt värviraamat – see on teekond läbi metsiku looduse, mis pakub võimalust avastada ja õppida tundma erinevaid metsloomi.

Iga lehekülg toob teieni uue looma, keda saate mitte ainult värvida, vaid ka tema nime õppida, sest see on kirjutatud lihtsasti loetavate trükitähtedega. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsi loomariigi mitmekesisusega, arendades samal ajal nende peenmotoorikat ja värvitaju.

Raamat on kujundatud nii, et see sobib suurepäraselt väikestele kätele ja uudishimulikele meeltele. Iga looma juures on piisavalt ruumi, et laps saaks vabalt värvipliiatseid või -kriite kasutada, ilma et peaks muretsema joonte ületamise pärast.

Kui teie laps armastab loomi ja loomingulist tegevust, siis "Loomad Looduses: Väike Armas Värvivihik" on ideaalne valik. See mitte ainult ei paku tunde meelelahutust, vaid on ka väärtuslik õppevahend, mis aitab lastel mänguliselt õppida. Võtke aega koos perega ja avastage metsade elanikke, samal ajal lapse loovust toetades.