Loomad meie ümber

Loomad meie ümber

Autor: Lidia Rekosz-Domagala

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised loomad sind igapäevaselt ümbritsevad? "Loomad meie ümber" on Lidia Rekosz-Domagala sulest pärit teos, mis viib sind põnevale avastusretkele läbi kodumaise fauna. Selle raamatu lehekülgedelt leiad end suurepäraselt esitatud värvikirevate illustratsioonide keskelt, mis tutvustavad Sulle Eesti tuntumaid loomi.

Sinu silme ette laotub elurikas maailm, kus igal loomal on oma lugu. Avasta, millised loomad on kohanenud elama meie külje all linnas või maapiirkondades. Uuri, kes peidavad end metsa sügavuses või aasal, kes vilgastavad veekogude kallastel või ujuvad sügaval vee all.

Raamat aitab Sul mõista, kuidas eristada musträsta kuldnokast ja avab, miks mutt võib olla Sinu aia parim sõber. Lisaks saad teada, kas Eesti looduses on kunagi kilpkonnad kodu leidnud.

"Loomad meie ümber" on Sinu teejuht kodumaa looduse paremaks mõistmiseks. See on ideaalne kaaslane nii noorele loodushuvilisele kui ka täiskasvanule, kes soovib oma teadmisi Eesti loomastikust täiendada. Pane tähele, et iga looma kohta on huvitavaid fakte, mis rikastavad Sinu arusaama meid ümbritsevast elust.

Kas oled valmis avastama? Võta see raamat kätte ja lase oma uudishimul lennata koos Eesti looduse mitmekesisusega.