Loomad tähistaevas

Loomad tähistaevas

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi vaadelnud öist taevast ja mõelnud, millised saladused peituvad seal kaugel tähtede seas? "Loomad tähistaevas" on raamat, mis viib sind ja sinu väikeseid uudishimulikke kaasavastajaid põnevale rännakule läbi öötaeva, avastamaks loomakujulisi tähtkujusid, mis on peidus meie universumi lõputus laotuses.

See raamat on suurepärane sissejuhatus astronoomia imelisse maailma, kus saad teada, kuidas loomade tundmine võib olla abiks ka taevakehade vaatlemisel. Iga lehekülg on nagu väike seiklus, kus klappide tõstmisel paljastuvad erinevad tähtkujud, mis on saanud inspiratsiooni maapealsetest loomadest. See interaktiivne element teeb õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks, muutes tähtede vaatlemise põnevaks tegevuseks kogu perele.

Kui oled alati tahtnud teada, kuidas leida taevas Väike Karu või Jäär, siis see raamat on just sinule. See on täis huvitavaid fakte ja lugusid, mis aitavad sul ja sinu lapsel mõista, kuidas iidsetest aegadest alates on inimesed tähistanud taevas loomi ja kuidas need tähtkujud on seotud meie igapäevaeluga.

"Loomad tähistaevas" on kaunis ja hariv teos, mis pakub rõõmu nii noortele kui ka vanematele lugejatele, kes tunnevad huvi astronoomia ja looduse vastu. See raamat ei ole mitte ainult teekond läbi tähtede, vaid ka vahend, mis aitab siduda meie maapealset elu universumi suurejoonelise tantsuga. Avasta koos perega, millised loomad on peitunud öisesse taevasse ja kuidas need tähtkujud on osa meie kultuuripärandist.