Loomad

Loomad

Autor: Nick Ackland

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Avastage loomariigi mitmekesisust läbi Nick Acklandi raamatu "Loomad", mis on täis kauneid ja selgeid pilte. See raamat on suurepärane sissejuhatus loomade maailma nii lastele kui ka täiskasvanutele, pakkudes 50 suurepärast fotot, mis köidavad tähelepanu ja äratavad uudishimu. Iga pildi juures on tekst nii eesti kui ka inglise keeles, mis teeb sellest ideaalse vahendi keeleõppeks ja teadmiste avardamiseks.

Raamatu "Loomad" lehekülgedel leiate end tutvumas erinevate liikidega alates kodustest lemmikutest kuni eksootiliste metsloomadeni. See kahekeelne formaat ei rikasta mitte ainult teie sõnavara, vaid ka annab võimaluse mõista ja õppida loomade nimetusi kahes keeles, mis on kasulik nii keeleõppuritele kui ka loodushuvilistele.

Nick Acklandi "Loomad" on rohkem kui lihtsalt pildiraamat; see on hariv teos, mis toob teieni loomade imelise maailma, aidates samal ajal arendada keeleoskust. Olgu teie huvi suunatud loomade käitumise, elupaikade või lihtsalt ilusate loodusfotode poole, see raamat pakub midagi igale vanusele ja huvigrupile.

Soovitame seda raamatut kõigile, kes soovivad oma silmaringi laiendada ja õppida tundma loomi nii visuaalselt kui ka keeleliselt. "Loomad" on suurepärane kingitus igale loodusesõbrale, olles samas ka väärtuslik õppevahend neile, kes soovivad sukelduda loomade ja keelte maailma.