Loomade hingeelu

Loomade hingeelu

Autor: Peter Wohlleben

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas teadsite, et oravad on hoolitsevad olendid, rongad võivad olla truud armastajad, metshiired ilmutavad kaastunnet ja hirveemad võivad leinata? Peter Wohlleben, kirglik metsavaht ja tunnustatud loodusraamatute autor, avab teile ukse loomade salapärasesse hingeellu. Tema teos "Loomade hingeelu" põhineb viimastel teaduslikel avastustel ja paeluvatel näidetel, mis toovad esile metsa- ja koduloomade rikkaliku emotsionaalse maailma ning nende teadliku käitumise.

Raamatusse süvenedes avastate, et loomade maailm on palju lähemal ja sarnasem inimkogemusele, kui oleme seni arvanud. Wohlleben'i jutustused ja tõestisündinud lood toovad esile, kuidas loomad suhtlevad, tunnevad ja isegi mõtlevad. See teos ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid aknaavaja sügavamale mõistmisele ja ühendusele meid ümbritseva elusloodusega.

Kui olete loodushuviline või soovite mõista paremini meie planeedi keerukat ökosüsteemi, siis "Loomade hingeelu" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See raamat ei rikasta mitte ainult teie teadmisi, vaid muudab ka viisi, kuidas te loomade maailma näete ja sellesse suhtute. Avastage loomade tundemaailma ja nende käitumise peensusi läbi Peter Wohlleben'i silmade – see on teekond, mis võib muuta teie arusaama loodusest igaveseks.