LOOMAKLIINIK. LOE, EHITA JA MÄNGI!

LOOMAKLIINIK. LOE, EHITA JA MÄNGI!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta loomaarsti Sandra seiklusrikast tööpäeva läbi interaktiivse lugemis- ja mänguelamuse. "Loomakliinik. Loe, ehita ja mängi!" on raamat, mis viib sind otse loomade ravimaailma südamesse. Uuri, milliseid väljakutseid ja üllatusi pakub Sandra igapäevane töö ja kes on need karvased või sulelised sõbrad, kes tema hoolitsust vajavad.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas näeb välja loomaarsti tööpäev? Sandra viib sind kaasa nii kliinikusse kui ka koduvisiitidele, avades ukse loomade tervise ja heaolu tagamaadele. Raamatu eriline võlu seisneb selles, et saad ise aktiivselt osaleda – pane kokku oma loomakliiniku makett ja tuule loodud papist tegelaste elu sisse.

Kui loomade heaolu läheb sulle korda ja tahad mänguliselt õppida, kuidas loomaarstid oma päeva veedavad, siis see raamat on just sinu jaoks. See ei ole lihtsalt lugemiskogemus – see on võimalus astuda loomaarsti kingadesse ja mõista paremini, kui oluline on hoolitseda meie neljajalgsete kaaslaste eest.

Kasuta võimalust ehitada ja mängida, arendades samal ajal oma empaatiavõimet ja teadmisi loomade eest hoolitsemise kohta. "Loomakliinik. Loe, ehita ja mängi!" on ideaalne kaaslane igale loomasõbrale, kes soovib oma päeva sisustada hariva ja lõbusa tegevusega.