Loomalabürint

Loomalabürint

Autor: Agnese Baruzzi

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled valmis oma tähelepanelikkust proovile panema? "Loomalabürint", autoriks andekas Agnese Baruzzi, on üks neist raamatutest, mis haarab sind kaasa interaktiivse seiklusega, kus sinu ülesandeks on leida ja kokku lugeda peidus olevad loomad. Kujutle, kuidas sukeldud illustratsioonide merre, kus iga lehekülg on nagu uus maailm – olgu selleks siis salapärane mets, kõrbe kuum liiv või koduhoovi turvaline nurk.

Sinu eesmärk? Avasta kõik varjul olevad olendid, alates pisikestest putukatest kuni suursuguste metsloomadeni. Kui arvad, et oled leidnud kõik, kontrolli enda teravsilmsust raamatu lõpuosas, kus leidub vastuste sektsioon. Aga see pole veel kõik – "Loomalabürint" pakub lisaks ka labürindimõistatusi, mis panevad proovile sinu oskused ja nutikuse.

See raamat on suurepärane kaaslane nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes armastavad visuaalseid väljakutseid ja tahavad oma tähelepanelikkust arendada. Võta hetk, et sukelduda Agnese Baruzzi loodud värvikirevasse maailma, kus iga lehekülg on uus võimalus avastada, õppida ja end proovile panna. Kas oled valmis avastama "Loomalabürindi" salapärased nurgatagused? Pane oma oskused proovile ja naudi iga lehekülje pakutavat rõõmu!