LOOMALAPSED TALUS. PISIKESE PILGU LOOD

LOOMALAPSED TALUS. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Silja Paavle

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta maalähedase võlu ja põnevust "Loomalapsed talus. Pisikese Pilgu lood" raamatuga, mille on kirjutanud Silja Paavle. See raamat on loodud spetsiaalselt pisikestele lugejatele, pakkudes neile rõõmu ja avastamisrõõmu. Raamatu leheküljed on valmistatud tugevast papist, mis peavad vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele, ning iga lehekülg on kaunistatud liikuvate silmadega loomategelastega, mis toovad taluelu lähemale ja muudavad lugemiskogemuse interaktiivseks.

Silja Paavle on loonud armastusega riimuvad salmid, mis räägivad loomabeebide igapäevaelust talus, aidates sellega kaasa sõnavara arengule ja keeleõppele. Raamat "Loomalapsed talus. Pisikese Pilgu lood" on suurepärane viis tutvustada oma lapsele loomade maailma ning arendada tema lugemisoskust ja kujutlusvõimet.

Kui oled lapsevanem ja soovid oma lapsele pakkuda harivat ning kaasahaaravat lugemiselamust, on see raamat just see, mida otsid. Silja Paavle teos ei ole mitte ainult lõbus ja hariv, vaid ka vastupidav ja turvaline, muutes selle ideaalseks kaaslaseks teie lapse esimesteks lugemisseiklusteks. Avastage koos taluelu rõõme ja tutvuge armastusväärsete loomalastega "Loomalapsed talus. Pisikese Pilgu lood" raamatus.