LOOMALOOD. 7 JUTTU - ÜKS IGAKS NÄDALAPÄEVAKS

LOOMALOOD. 7 JUTTU - ÜKS IGAKS NÄDALAPÄEVAKS

Autor: Hannah Campling,Daisy Edwards,Moss Stephanie,Claire Mowat

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta värvikireva illustratsioonidega raamatu "Loomalood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks" maagiline maailm, kus iga päev nädalas toob endaga kaasa uue, põneva loo. Autorite Hannah Camplingi, Daisy Edwardsi, Moss Stephanie ja Claire Mowati sulest pärinev teos on täis elavat fantaasiat ja südamlikke seiklusi, mis viivad sind koos lastega imelisele avastusretkele.

Kujutle, et saad iga nädalapäeva õhtul sukelduda uude lugusse, kus seiklevad erilised tegelased – alates lainetel tantsivast kilpkonnast kuni sädeleva kiirusega ringi tuiskava hamstrini. Ära lase end heidutada, kui kohtad häbelikku kutsikat, sest just tema võib osutuda kõige südikamaks kangelaseks.

Need seitse lugu on loodud just nii, et hoida väikeste kuulajate tähelepanu – iga jutuke kestab vaid mõned minutid, tagades, et uudishimu püsib lõpuni. Need on ideaalsed lood, mida jagada oma pere noorimatele, luues rahustava rituaali enne uinumist.

Raamat "Loomalood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks" pakub mitte ainult lõbusat ajaviidet, vaid ka väärtuslikku lugemiskogemust, mis toetab laste kujutlusvõimet ja keelelist arengut. Iga lugu on nagu väike kingitus, mis avab ukse unistuste maailma ja õpetab samal ajal ka elutähtsaid väärtusi ja sõpruse tähendust.

Kas oled valmis avastama, millised seiklused ootavad sind ja sinu lapsi iga nädalapäeva õhtul? Võta aega, et sukelduda koos nendesse värviküllastesse lugudesse, mis on loodud selleks, et tuua rõõmu ja naeratusi igasse õhtusse.