Loomamandalad

Loomamandalad

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.30€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas toetada oma lapse loomingulist kasvu, samal ajal pakkudes neile võimalust eneseavastuseks ja keskendumisoskuse arendamiseks? "Loomamandalad", autorilt, on raamat, mis võib olla just see, mida otsite.

Mandalad – need on rohkem kui lihtsalt kunstiteosed, need on sümbolid, mis peegeldavad universumi harmooniat ja tasakaalu. Need täiuslikud ringid on iidsetest aegadest olnud meditatsiooni ja eneseleidmise vahendid. Kujutage ette, kuidas teie laps sukeldub värvide maailma, kus iga pintsli või pliiatsi tõmme ei ole mitte ainult kunstiline väljendus, vaid ka samm iseseisvuse ja enesekindluse poole.

"Loomamandalad" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on vahend, mis aitab lastel õppida keskenduma ja oma emotsioone mõistma, ilma et nad peaksid oma fantaasia piire ületama. See on teekond, kus iga värvitud mandala on samm edasi lapse isiklikus arengus, õpetades neile, kuidas seada eesmärke ja neid saavutada.

Võtke hetk enda jaoks, valige välja värvilised pliiatsid ja leidke endale mugav koht hea valgusega – on aeg luua midagi kaunist. "Loomamandalad" pakub teile ja teie lapsele võimalust ühiseks loovaks tegevuseks, mis on palju enamat kui lihtsalt meelelahutus. See on võimalus kasvada koos, avastades mänguliselt, kuidas igaüks meist on osa suuremast tervikust.

Avastage "Loomamandalad" ja andke oma lapsele kingitus, mis toetab nende vaimset kasvu ja loovust, samal ajal pakkudes teile mõlemale rõõmu ja rahulolu ühiselt veedetud kvaliteetajast.