LOOMAPOJAD. SUURED KLEEPSUD

LOOMAPOJAD. SUURED KLEEPSUD

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta loomariigi võlumaailm ja veeda lõbusalt aega "Loomapojad. Suured kleebised" raamatu seltsis! See interaktiivne teos kutsub sind ühinema armastusväärsete loomalaste seiklustega, kus nad õpivad olulisi elutarkusi, nagu toidu otsimine ja iseloomulike häälitsuste tegemine.

Sinu ülesandeks on täiendada iga lehekülge puuduvate kleebistega, muutes loo terviklikuks ja elavaks. Raamat pakub mitte ainult kleebiste lisamise rõõmu, vaid ka põnevaid ülesandeid, mis panevad proovile sinu tähelepanu ja loovuse.

Lisaks on "Loomapojad. Suured kleebised" raamatus ka kaks käelist tegevust, mis võimaldavad sul meisterdamise kaudu loomade maailma veelgi lähemalt tundma õppida. Need meisterdused on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere nooremate liikmetega, arendades samal ajal nende peenmotoorikat ja loovust.

Kui oled loomasõber ja naudid meisterdamist, siis see raamat on just sulle mõeldud. Võta hetk, et sukelduda loomapojadega nende igapäevastesse seiklustesse ja avasta, kui palju rõõmu võib pakkuda üks raamat täis kleebiseid ja loovaid tegevusi!