Loomariik. Saladuslikud aknakesed

Loomariik. Saladuslikud aknakesed

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
"Avasta loomade imeline maailm Kristi Kingo sulest pärinevas raamatus "Loomariik. Saladuslikud aknakesed". See pole tavaline lasteraamat, vaid tõeline seiklus läbi luule ja avastuste. Kujutle, et iga lehekülg peidab endas väikest saladust – pisikesi aknaid, mis ootavad avamist. Kui need ettevaatlikult lahti teed, ilmuvad sinu silme ette loomad, kes on justkui luuletuse sõnadest välja astunud.

Kuid see pole veel kõik. Iga looma kohta, kes aknakesest piilub, saad sa, armas lugeja, teada põneva tõe või kummalise fakti, mis paneb sind imestama ja õppima. Need väikesed tarkuseterad on justkui peidetud aarded, mis ootavad avastamist.

Kristi Kingo on loonud raamatu, mis on sama hariv kui ka lõbus. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsi loomade mitmekesisele maailmale, arendades samal ajal nende lugemisoskust ja uudishimu. Raamatu "Loomariik. Saladuslikud aknakesed" lehitsemine on justkui mäng, mis viib sind rännakule läbi looduse, avades ukse tundmatutesse nurkadesse ja sütitades kujutlusvõimet.

Kas oled valmis avama akna loomariigi saladustesse? Haara Kristi Kingo raamat ja lase oma lapsel avastada loomade maailma kõige põnevamal ja kaasahaaravamal moel."