Loomariik. Värviraamat

Loomariik. Värviraamat

Autor: Millie Marotta

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Hetkel pole saadaval
Kutsume sind avastama Millie Marotta võlumaailma, mis on täis värvikirevat loodust ja elusolendeid. "Loomariik. Värviraamat" on sinu võimalus pääseda osa saama kunstniku imetlusväärsest andest tuua paberile elu. See raamat on justkui pilet eksootilisse džunglisse, kus kohtad mustrilisi elevante, hõljuvaid meduuse, mänguhimulisi hülgeid ja väärikaid grislikarusid.

Raamatu lehekülgedel laiub rikkalik loomastik ja taimestik, kus kalad, linnud, imetajad, roomajad ja selgrootud elavad kõrvuti kaunite taimede, puude ja lilledega. Võid isegi märgata mõnda uudishimulikku putukat peitumas lehtede vahel.

Millie Marotta on loonud 80 detailirohket illustratsiooni, mis ootavad sinu puudutust ja värvipliiatseid, et ärkaksid ellu just sinu käe all. See raamat ei ole lihtsalt värviraamat – see on loovuse ja rahu oaas, mis pakub sulle tundideks meelelahutust ja lõõgastust.

Kas oled valmis kaotama end värvidemaailmas ja avastama oma sisemist kunstnikku? "Loomariik. Värviraamat" on sinu võimalus kogeda seda rõõmu ja rahulolu, mida pakub värvide maailma sukeldumine.