LÕPETA ENDA PEETIMINE!

LÕPETA ENDA PEETIMINE!

Autor: Gary John Bishop

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eneseabi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Hetkel pole saadaval
Elu võib tunduda tihti nagu lõputu võidujooks, kus sa püüad endast kõik anda, kuid progressi pole näha. Ümbritsev infovoog võib olla ülekohtuselt koormav, jättes sind tihtipeale mõtisklema, kuidas leida õnne ja sisemist rahu. Sinu sees võib peituda kriitiline hääl, mis ei anna armu, kahandades su enesekindlust tükike haaval, kuni sellest jääb alles vaid varjund.

Kui tunned end sellises olukorras, siis Gary John Bishopi raamat "Lõpeta enda peetimine!" võib olla just see, mida vajad. See on praktiline teejuht, mis on mõeldud inimestele, kes on tundnud end nurka surutuna või on kaotanud lootuse. Bishopi sõnum on lihtne: sinu suurim potentsiaal ootab vabastamist ja sul on võime oma elu muuta. Kõige suuremaks takistuseks sel teel oled tihtipeale sina ise ja su negatiivsed mõtted.

Raamat pakub välja seitse elumuutvat põhimõtet, mis aitavad sul enda elu uuesti joonele saada. Need põhimõtted on: valmisolek, võidutahe, hakkamasaamine, ebakindluse omaksvõtt, tegude defineerimine, järeleandmatus ja ootuste puudumine. Bishop julgustab sind elama elu, mis on mõeldud just sulle, ilma et peaksid endale liigset koormat võtma.

Gary John Bishop, kelle juured on Šotimaal, kolis 1997. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus ta sai pärast põhjalikke õpinguid ühe tuntuma enesearenguga tegeleva organisatsiooni koolitajaks. Ta on aidanud tuhandeid inimesi üle maailma ja oma isikliku filosoofia on ta üles ehitanud mitmete mõjukate mõtlejate õpetustele. Bishop on pühendunud inimeste võimete arendamisele, et viia nad läbi tõeliste muutuste.

Kui oled valmis oma elu muutma ja tahad õppida, kuidas lõpetada enda peetimine, siis see raamat võib olla sinu jaoks esimene samm suurema enesekindluse ja rahulolu suunas.