Lõpp hea - kõik hea!

Lõpp hea - kõik hea!

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Varia
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milliseid katsumusi pidid taluma Eesti noormehed 20. sajandi keeristormides? "Lõpp hea - kõik hea!" on Ülo Subbi südantliigutav teos, mis viib teid ajas tagasi, et jälgida, kuidas mõned vaprad hinged suutsid põgeneda Kontmehe küüsist – sümboliks kõigele, mida toonane sõda ja vangistus endast kujutasid.

See raamat ei ole pelgalt ajalugu, vaid elav tunnistus inimvaimu vastupidavusest. Subbi, kes on üks neist, kes ränkraskest ajast eluga välja tuli, jagab oma lugusid, mis on täis nii valu kui ka triumfi. Tema sõnadest õhkub tänulikkust ja rõõmu, mis on saanud võimalikuks tänu elu õnnelikele pööretele.

Sinu ees on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks. See on aus ja avameelne meenutus, mis toob esile nii inimliku julguse kui ka hapruse. Subbi näitab meile, et hoolimata kõige raskematest katsumustest on võimalik leida õnne ja rahu. Ta tõestab, et isegi kõige süngemate aegade järel võib tulla aeg, kus saab siiralt öelda: "Ma olen õnnelik inimene!"

Kui soovid sukelduda ajaloo sügavustesse ja kogeda, kuidas üks mees oma elu suurimad raskused ületas, siis "Lõpp hea - kõik hea!" on just see teos, mida sa otsid. See on lugu, mis ei unune, ja sõnum, mis annab lootust igale põlvkonnale.