LOTTE AABITSA TV

LOTTE AABITSA TV

Kirjastus: MAURUS KIRJASTUS

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.50€
Osta
Kui teie laps on astumas oma esimeste sammudega lugemise ja kirjutamise imelises maailmas, siis "Lotte aabitsa TV" töövihik on suurepärane kaaslane sel teekonnal. See töövihik on loodud selleks, et muuta aabitsas õpitu kinnistamine lõbusaks ja kaasahaaravaks. Esimestel koolinädalatel aitab see materjal õpetajal määrata kindlaks lapse eelteadmised lugemises ja kirjutamises, pakkudes selleks mitmekülgseid harjutusi.

Töövihiku esimeses osas keskendutakse häälikute analüüsile ja sõnavara laiendamisele. Laps õpib mõistma pildi ja sõna vahelisi seoseid ning tutvub kirjavahemärkide kasutamise alustega. Peale tähestiku täielikku omandamist muutuvad ülesanded järjest keerukamaks, suunates last analüüsima ja arutlema, mida tema ise arvab või eelistab.

Töövihikus on rõhku pandud ka enesekontrolli oskuste arendamisele, vaatlus- ja võrdlemisoskustele ning pakutakse võimalusi kommunikatiivsete võimete lihvimiseks läbi paaristööde ja rühmatööde. Lisaks leiate sealt mängujuhised, mis aitavad lastel õppida lugema ja mõistma tarbetekste ning neid ka praktikas rakendama.

Heiki Ernitsa ja Janno Põldma loodud Lotte tegelaskuju on paljudele lastele ja vanematele juba tuttav ning nende loomingulist käekirja on võimalik töövihikus nautida. Heiki Ernits on tuntud oma suurepäraste illustratsioonide poolest ning Janno Põldma on panustanud Lotte maailma sügava sisuga lugude loomisega. Heli Prii, kogenud klassiõpetaja ja lugemisentusiast, on samuti andnud oma panuse, et see töövihik oleks hariv ja kaasakiskuv.

Töövihiku mustvalge kujundus jätab ruumi laste loovusele, võimaldades neil lehekülgi ise värvidega ellu äratada. See on suurepärane võimalus ühendada õppimine kunstilise eneseväljendusega.

Kui soovite, et teie laps arendaks oma lugemis- ja kirjutamisoskusi Lotte seltsis, siis "Lotte aabitsa TV" töövihik on kindel valik. See on rohkem kui lihtsalt õppematerjal – see on teejuht lugemise ja kirjutamise maailma, mis on täis avastamisrõõmu ja loovust.