LOTTE JA KUUKIVI SALADUS. NUPUTA JA VÄRVI

LOTTE JA KUUKIVI SALADUS. NUPUTA JA VÄRVI

Kirjastus: EESTI JOONISFILM

Kategooria: Värvi ja kleebi
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsid lõbusat ja kaasahaaravat tegevust oma lapsele? "Lotte ja Kuukivi Saladus. Nuputa ja Värvi" on just see, mida vajad. See raamat on loodud põhinedes Janno Põldma ja Heiki Ernitsa armastatud tegelaskujule Lottele, kes on tuntud oma seikluste poolest Leiutajatekülas. Raamat pakub mitte ainult värvimisrõõmu, vaid ka mõistatuste lahendamise põnevust, mis põhinevad samanimelisel täispikal animafilmil.

Kui sinu väikesed sõrmed on valmis sukelduma värvide maailma ja sinu terav meel igatseb lahendada nuputamisülesandeid, siis "Lotte ja Kuukivi Saladus. Nuputa ja Värvi" viib sind rännakule läbi Leiutajateküla, kus iga lehekülg on uus seiklus. See raamat ei ole lihtsalt meelelahutus; see on ka suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja probleemilahendusoskusi.

Kas oled valmis avastama, mis peitub Kuukivi saladuse taga koos Lotte ja tema sõpradega? Haara oma värvilised pliiatsid ja liitu selle põneva teekonnaga, mis on täis üllatusi ja avastamisrõõmu. "Lotte ja Kuukivi Saladus. Nuputa ja Värvi" ei ole lihtsalt raamat – see on seiklus, mis ootab sinu lapse loovust, et ellu ärgata.