LOTTE, ROOSI JA KADUNUD LOHED. NUPUTA JA VÄRVI

LOTTE, ROOSI JA KADUNUD LOHED. NUPUTA JA VÄRVI

Autor: Heiki Ernits

Kirjastus: EESTI JOONISFILM

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Tere, armas lugeja! Kas oled valmis sukelduma Lotte ja tema väikese õe Roosi imelisse maailma, kus nuputamine ja värvimine käivad käsikäes? "Lotte, Roosi ja kadunud lohed. Nuputa ja värvi" on raamat, mis viib sind seiklusele koos Eesti laste poolt jumaldatud tegelastega.

See raamat on inspireeritud Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud armastatud Lotte universumist ning põhineb samanimelisel animafilmil "Lotte ja kadunud lohed", mis loodi Eesti Vabariigi sajanda aastapäeva tähistamiseks. Filmis ja raamatus on Lotte saanud endale uue pereliikme – armsa väikeõe Roosi. Koos asuvad nad põnevale teekonnale, et aidata Leiutajatekülla saabunud teadlasi – pesukaru Karli ja kala Viktorit – kes on tulnud osalema ainulaadsel rahvalaulude kogumise võistlusel.

Võistluse eesmärk on salvestada haruldaste ja müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaul, mis on pärit maailma vanimalt loomaliigilt. See pole aga sugugi lihtne ülesanne, sest lohed on kadunud ja nende leidmine nõuab Lotte ja Roosi nutikust ning julgust. Raamat pakub värvikaid nuputamisülesandeid ja värvimislehti, mis panevad proovile sinu loovuse ja mõtlemisoskuse.

Kas oled valmis avastama kadunud lohede saladusi ja aitama Lotte ning Roosi nende seiklustel? Haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Lotte, Roosi ja kadunud lohed. Nuputa ja värvi" lehekülgedel. See on ideaalne kaaslane igale lapsele, kes armastab värve, mõistatusi ja seiklusi. Pane oma oskused proovile ja aita meie kangelastel nende missioonil!