Lottie Brooksi täiega jube koolireis

Lottie Brooksi täiega jube koolireis

Autor: Katie Kirby

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Lottie Brooksi põnevad seiklused jätkuvad! Kui suvevaheaeg on möödas, seisab Lottie ees uus väljakutse: mitmepäevane kooliekskursioon. Põnevus seguneb kartusega, kuidas hakkama saada koduigatsusega. Lottie suhted Unistuste Prantsuse Poisiga ei kulge sugugi nii libedalt, kui ta lootis, ja see tekitab pingeid tema ja parima sõbra Danieli vahel. Koolireisil kogeb Lottie nii kiusamist kui ka sõprade toetust, õppides seisma nii enda kui ka teiste eest.

Kuid see pole veel kõik – Lottie peab vastu pidama oma esimesel suurel peol, proovib pääseda jalgpallimeeskonda, pusib keeruliste matemaatikaülesannetega ja kogeb armukadedust. Lisaks katsetab ta kodus juuksevärvi muutmise võlu ja koos sõpradega tõestavad nad, et nende sõpruskond on kõige lahedam. Ja kui see kõik veel vähe oleks, siis Lottie muutub tänu ühele väikesele apsule kogemata legendiks. Ah jaa, ja kas olete kunagi proovinud vihastada siili? See pole sugugi lihtne!

Katie Kirby on kirjutanud ka „Lottie Brooksi äärmiselt piinlik elu“, „Lottie Brooksi katastroofilised apsakad sõpradega“ ja „Lottie Brooksi megakeerulised armumised“, mis on kõik saanud lugejate seas sooja vastuvõtu. Kui oled valmis naerma, kaasa elama ja ehk isegi pisut õppima, siis "Lottie Brooksi täiega jube koolireis" on just see raamat, mida sa vajad. Lottie Brooksi seiklused on täis südantsoojendavat huumorit ja elutarkust, mis sobivad suurepäraselt noortele lugejatele, kes armastavad põnevaid lugusid sõprusest, koolielust ja kasvamise väljakutsetest.