LÕUNAMAA LOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

LÕUNAMAA LOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avastage koos oma väikese raamatusõbraga põnevat loomariiki Kristi Kingo teoses "Lõunamaa loomad. Kõige esimene raamat". See papist lehekülgedega raamat on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, pakkudes neile võimalust tutvuda eksootiliste lõunamaa loomadega läbi kaasahaarava visuaalse ja luulelise kogemuse.

Raamatu lehekülgedel ootavad teid elavat värvi kollaažid, mis on meisterlikult kokku pandud lõunamaiste loomade fotodest. Iga pilt on justkui kunstiteos, mis äratab uudishimu ja viib teid kaugele soojadele maadele, kus elavad need imetlusväärsed olendid.

Lisaks silmailule on raamatusse põimitud ka lühikesed luuletused, mis rikastavad laste keelelist tunnetust ja aitavad kaasa sõnavara arengule. Luulekeel on lihtne ja mänguline, muutes lugemise lõbusaks tegevuseks nii lapsele kui ka ettelugejale.

Et lugemiskogemus oleks veelgi kaasakiskuvam, sisaldab "Lõunamaa loomad. Kõige esimene raamat" ka küsimusi ja ülesandeid, mis stimuleerivad väikeste lugejate tähelepanu ja laiendavad nende silmaringi. Need interaktiivsed elemendid ergutavad lapsi mõtlema ja arutlema, muutes õppimise protsessi aktiivseks ja kaasahaaravaks.

Kristi Kingo on loonud teose, mis on ideaalne sissejuhatus loomade tundmaõppimiseks ja armastuseks lugemise vastu. See raamat on suurepärane kingitus igale uudishimulikule põngerjale, kes on valmis avastama maailma imesid läbi sõnade ja piltide. Võtke aeg maha, avage "Lõunamaa loomad. Kõige esimene raamat" ja sukelduge koos lapsega lõunamaise looduse värvikirevasse maailma.