LÕUNAMAA LOOMAD. TORE TEGEVUSRAAMAT

LÕUNAMAA LOOMAD. TORE TEGEVUSRAAMAT

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Tegevusraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi unistanud seiklustest kaugel lõunamaal, kus kohtad silmast silma tiigreid, jõehobusid ja kaelkirjakuid? "Lõunamaa loomad. Tore tegevusraamat" viib sind just sellisele avastusretkele, otse sinu kodu mugavusest. See raamat on sinu isiklik teejuht eksootiliste loomade maailma, kus saad mitte ainult lugeda nende põnevatest eluviisidest, vaid ka ise loovaks muutuda.

Kujutlusvõime ja loovuse arendamine on käeulatuses – raamatus leiduvad punkt-ühendamise ülesanded, värvimislehed ja joonistamisjuhised viivad sind lähemale nende imetlusväärsete loomade elule. Lisaks on sul võimalus kasutada kaasasolevaid kleepse, et luua omaenda lõunamaa stseene või lahendada kaasahaaravaid mõistatusi.

Kuid see pole veel kõik! Raamatuga tulevad kaasa ka paberist loomad, mis ootavad sinu käte abil elluärkamist. Samuti leiad sealt kaardimängu, lauamängu ning trips-traps-trulli, et pakkuda lõbusat ajaviidet nii üksi kui sõpradega mängides.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on täis põnevust ja harivaid tegevusi, tuleb olla ettevaatlik väikeste osade osas. Raamat ei ole sobilik alla 3-aastastele lastele, kuna sisaldab osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu.

Nii et, kui oled valmis sukelduma lõunamaa loomade imelisse maailma ja avardama oma silmaringi, on "Lõunamaa loomad. Tore tegevusraamat" just see, mida vajad. Võta aega, et ühendada punkte, värvida ja mängida – see on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega ja õppida samal ajal midagi uut.