LÕUNAMAA LOOMAD. VÄRVIME ISE

LÕUNAMAA LOOMAD. VÄRVIME ISE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta värviküllane maailm, mis peitub kaugel ekvaatori lähedal, kus päike paistab eredamalt ja loodus on lopsakam kui kusagil mujal. "Lõunamaa loomad. Värvime ise" on Sinu võimalus sukelduda sellesse imelisse maailma, haarates pliiatsid ja andes elu kõige erinevamatele loomadele ja lindudele, kes sealsetes soojades paikades kodu leiavad.

See värviraamat viib Sind rännakule läbi troopiliste vihmametsade, kus võid kohata nii graatsilisi flamingosid kui ka müstilisi jaguaare. Iga lehekülg pakub Sulle võimalust avastada uusi liike ja nende elupaiku, samal ajal oma loovust väljendades.

"Lõunamaa loomad. Värvime ise" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on hariv teekond, mis tutvustab Sind lähemalt lõunapoolkera rikkaliku faunaga. Autor on pannud suurt rõhku detailidele, et iga loom ja lind oleks võimalikult tõetruult esitatud, pakkudes Sulle nii lõbu kui ka õppimisvõimalust.

Kasuta seda raamatut, et arendada oma kunstilist silma ja teadmisi maailma mitmekesisest loodusest. See on ideaalne viis lõõgastumiseks ja oma päeva värvikamaks muutmiseks. Võta hetk enda jaoks, vali välja oma lemmikloomad ja anna neile elu just selliste värvidega, nagu Sina seda soovid.

Kas oled valmis oma värvipliiatseid teritama? "Lõunamaa loomad. Värvime ise" ootab Sind, et avastada ja luua midagi imelist.