LÕVIKUNINGAS. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

LÕVIKUNINGAS. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Avasta koos Simba, noore ja uudishimuliku lõvikutsikaga, kes on tuntud Disney klassikalisest animafilmist "Lõvikuningas", maailma imesid ja elu saladusi. "Lõvikuningas. Nuputamisraamat kleebistega" on raamat, mis kutsub sind kaasa mõtlema ja looma. Haara oma pliiatsid ja lase fantaasial lennata, täites lehekülgi värvide ja loovusega.

See raamat pakub sulle võimalust süveneda Simba maailma läbi mitmesuguste mõistatuste ja tegevuste, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et arendada sinu loogikat ja probleemilahendusoskusi. Lisaks on raamat varustatud kaunite kleebistega, mis muudavad kogemuse veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks.

Kas oled valmis sukelduma Aafrika savanni südamesse ja õppima koos Simbaga elu tarkusi? "Lõvikuningas. Nuputamisraamat kleebistega" ootab sind, et pakkuda harivat ja meelelahutuslikku ajaviidet. See on ideaalne vahend, et ärgitada lastes armastust lugemise ja õppimise vastu, samal ajal pakkudes neile rõõmu ja mängulisust.

Ära jäta kasutamata võimalust liituda Simba ja tema sõpradega nende seiklustes, mis on täis õpetlikke hetki ja rõõmsaid avastusi. Võta hetk iseendale või jaga seda aega oma pere noorematega, luues üheskoos mälestusi, mis kestavad kaua peale raamatu sulgemist.