LR 36-38/2023 Tanya Tagaq. Lõhkine hammas

LR 36-38/2023 Tanya Tagaq. Lõhkine hammas

Autor: Tanya Tagaq

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.00€
Osta
Avastage Tanya Tagaqi debüütteos "Lõhkine hammas", mis viib teid sügavale inuiti kultuuri südamesse. See romaan on enamat kui lihtsalt lugu – see on teekond läbi elu etappide, kus peategelane, noor inuiti tüdruk, astub sammud naiseks saamise teel. Tagaq, kes on tuntud oma hingestatud laulude ja ainulaadse hääle poolest, toob lugejateni oma kirjandusliku ande, põimides kokku kujunemisromaani, poeesia ning folkloori.

Romaan "Lõhkine hammas" on kui rännak, kus argipäev põrkub kokku müstilisega, luues kordumatu ja kütkestava loo. Tagaqi kirjutatud sõnad on sama võimsad kui tema muusika, viies teid läbi žanrite piiride, kus iga lehekülg on täis sügavat tähendust ja kultuurilist rikkust.

Kui olete huvitatud inuiti pärimuskultuurist ja otsite teost, mis räägiks inimeseks kasvamise universaalsest loost uudse nurga alt, siis "Lõhkine hammas" on teie jaoks. See romaan ei ole ainult meelelahutus, vaid ka hariduslik teekond, mis avardab teie maailmapilti ja süvendab arusaamist inuiti rahva elust ja traditsioonidest.