LRK 14-15/2014 MÄRKMEID EESTIST

Kirjastus: KULTUURILEHT

2014 aasta

Rahva Raamat
3.20€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib sind avastusretkele läbi Eesti talviste ja kevadiste maastike, siis Richard Milleti teos "Märkmeid Eestist" võib olla just see, mida vajad. Raamat on sündinud autori isiklikest kogemustest, kui ta 2011. aasta külmal perioodil esmakordselt Eestit külastas.

Richard Millet, prantsuse kirjanik ja esseist, sündinud 1953. aastal, on tuntud oma terava pilgu ja detailirohke kirjeldusoskuse poolest. "Märkmeid Eestist" ei ole lihtsalt reisikirjeldus; see on intiimne päevik, mis kajastab autori sisemisi mõtisklusi ja tunnetusi, kui ta avastab Eestit – maad, mis oli talle enne seda reisi tundmatu.

Milleti teos pakub lugejale võimalust näha Eestit läbi kirjaniku silmade, kelle jaoks iga kogemus siin oli uus ja värske. Tema kirjeldused on nii isiklikud kui ka üldistavad, luues silla autori sisemaailma ja Eesti vahel. See on raamat, mis räägib palju enamat kui lihtsalt geograafilisest asukohast; see räägib kohtumistest, inimestest, kultuurist ja ajaloost.

Kui tunned huvi, kuidas üks välismaalane Eestit kogeb, millised mõtted ja tunded teda siin viibides valdasid, siis "Märkmeid Eestist" on sinu jaoks. See on lugu, mis ei jutusta mitte ainult Eesti loodusest ja linnadest, vaid ka sellest, kuidas reisimine võib mõjutada inimese arusaamu ja eluvaateid.

Avasta Eesti Richard Milleti silmade läbi ja leia oma seiklus sellest sügavalt isiklikust ja mõtisklevast teosest.