LRK 3/2021 VIVANT DENON. EI MINGIT HOMSET

LRK 3/2021 VIVANT DENON. EI MINGIT HOMSET

Autor: Vivant Denon

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas 18. sajandi elukunstnikud ja õukondlased elasid, armastasid ja lõid? Dominique-Vivant Denon (1747–1825) oli mitmekülgne mees, kes jättis oma jälje nii kunsti kui ka kirjanduse maailma. Tema teos "Ei mingit homset" on aegumatu erootilise kirjanduse meistriteos, mis viib teid tagasi ajastusse, kus nauding oli kunstivorm ja armastus oli mäng, mida mängiti ilma homset mõtlemata.

Denon, kelle elu oli sama värvikas kui tema teosed, oli Louvre'i muuseumi esimene direktor ja tema kirjanduslikud saavutused on inspireerinud paljusid, sealhulgas suurt kirjanikku Honoré de Balzacit, kes on öelnud, et Denoni lugu on "abielumeeste ülikool ja poissmeestele suurepärane viimase sajandi kommete maal". See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, olles täis kirge ja elutarkust.

Lisaks Denoni lummavale jutustusele pakub raamat "LRK 3/2021 VIVANT DENON. EI MINGIT HOMSET" ka sügavamaid pilguheite selle erakordse mehe elule ja loomingule. Anatole France'i "Parun Denon" ja tõlkija Malle Talveti "Salanõunik ja tema kalliskivid" on tekstid, mis avavad ukse Denoni maailma, andes lugejale võimaluse mõista tema ajastut ja mõjusid.

Kui teid huvitab ajalugu, kunst või kirjandus – või kui lihtsalt otsite midagi, mis ärataks teie meeled ja paneks mõtlema armastuse olemuse üle –, siis on "LRK 3/2021 VIVANT DENON. EI MINGIT HOMSET" teie jaoks. Avastage Denoni maailm ja laske end kaasa haarata tema kirglikust eluviisist ja kirjanduslikust geniaalsusest.