LRK 30-31/2019 CLAUDIO MAGRIS. TEINE MERI

LRK 30-31/2019 CLAUDIO MAGRIS. TEINE MERI

Autor: Claudio Magris

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Avasta Claudio Magrise maailm, kus ajalugu ja filosoofia põimuvad üheks. "Teine meri" viib sind rännakule läbi aegade, kus sa kohtud kahe erakordse mehe, Carlo Michelstaedteri ja Enrico Mreule'iga. Nende elud, täis sügavat mõtisklust ja askeetlikku eluviisi, on peegelduseks ühele olulisimale küsimusele – mis on tõeline õnn?

Michelstaedter, kes suri noorelt, kuid jättis endast maha mõjuka filosoofilise pärandi, uskus, et elu essents peitub hetkes elamises. Tema veendumused ja eluviisid mõjutavad sügavalt sõber Mreulet, kes püüab neid tõekspidamisi oma igapäevaelus rakendada. Raamatu lehekülgedel avaneb sulle võimalus sukelduda Kreeka klassikute tarkusesse ja jälgida, kuidas need kaks meest püüavad leida vastust igavikulisele küsimusele, kuidas leida õnne.

Magrise teos ei ole lihtsalt ajalooline romaan, vaid ka filosoofiline uurimus inimese eksistentsist. Kui sind paeluvad ajaloo keerdkäigud ja inimhinge sügavused, siis "Teine meri" on raamat, mis võib sind inspireerida ja panna mõtlema elu tõelistest väärtustest. Kas oled valmis sukelduma ajaloo ja mõttevoolude merre, et leida oma isiklik vastus küsimusele, mis on õnn?