LRK 33-35/2013 OLEMISE HETKED. MÄRKMEID MÖÖDANIKUST

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, millised mõtted ja sündmused kujundasid ühe 20. sajandi kirjanduse suurkuju Virginia Woolfi loometeed? "Olemise hetked. Märkmeid möödanikust" on Woolfi autobiograafiline teos, mis valmis tema elu viimastel aastatel, pakkudes intiimset pilguheidet tema lapse- ja nooruspõlvele.

See raamat ei ole pelgalt ajalooline dokument, vaid ka sügavalt isiklik jutustus, mis toob esile Woolfi suhted tema lähedastega ja heidab valgust viktoriaanliku ajastu ühiskonnale. Woolfi kirjeldused inimestest, kes teda ümbritsesid, ning ajastu kommetest ja tavadest, annavad meile hindamatu sissevaate tema kirjandusliku geniaalsuse juurde.

Kui Woolfi feministlikud vaated ja kirjanduslikud uuendused on teid alati paelunud, siis "Olemise hetked. Märkmeid möödanikust" on teos, mis võimaldab teil sukelduda sügavamale selle erakordse naise mõttemaailma. Virginia Woolfi kirjutamise allikate ja inspiratsiooni avastamine on justkui ajarännak, mis pakub väärtuslikku konteksti tema teoste mõistmiseks.

Kui olete kirjandushuviline või lihtsalt soovite mõista paremini, kuidas minevik mõjutab meie olevikku ja tulevikku, siis see raamat on teile. Avastage Woolfi elu ja töö tagamaid ning saage osa tema ajatust pärandist.