LRK 40/2011 LIIGA PALJU RAAMATUID

Kirjastus: KULTUURILEHT

2011 aasta

Rahva Raamat
1.90€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lugemine, kirjutamine ja raamatute müük on muutunud digiajastul, kus uus teos näeb ilmavalgust iga poole minuti järel? Mehhiko päritolu luuletaja ja esseisti sulest on pärit teos "LRK 40/2011 LIIGA PALJU RAAMATUID", mis pakub teravmeelset ja sügavuti minevat vaadet just neile küsimustele. Autori kirjutatud analüüs avab uksed kaasaegse kirjandusmaailma telgitagustesse, kus kirjanike arv kasvab mühinal, ähvardades peagi ületada isegi lugejate hulga.

Selles raamatus leiad põneva ülevaate lugemise ja kirjutamise kultuurist ning sellest, kuidas raamatutööstus on aja jooksul kohanenud, et püsida konkurentsis üha kasvava infohulga keskel. Autori terav pilk ja oskus sõnastada mõtteid paneb sind kahtlemata kaasa mõtlema ja võib-olla isegi oma lugemisharjumusi ümber hindama.

Kui sa armastad raamatuid ja sind huvitab, kuidas kirjandusmaailm on kujunenud selliseks, nagu see on täna, siis see teos on just sinule. Avasta, kuidas raamatute üleküllus mõjutab autoreid, kirjastajaid ja lugejaid ning kuidas leida selles virrvarris oma tee. "LRK 40/2011 LIIGA PALJU RAAMATUID" on kaasahaarav ja hariv lugemine igale kirjandushuvilisele.