LU-LA TUTVUSTAB: KOSMOS

LU-LA TUTVUSTAB: KOSMOS

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi unistanud kosmosesse sõitmisest? "LU-LA TUTVUSTAB: KOSMOS", autorilt, kes on loonud põneva teejuhi tähtede ja planeetide maailma, kutsub teid avastama universumi saladusi. Astuge pardale ja liituge Lu-La ning tema Samblataguse kaaslastega, kui nad suunduvad põnevale kosmilisele rännakule, mis on täis avastusi ja teadmisi.

Kas olete mõelnud, miks tähed öötaevas vilguvad või kui vana te oleksite, kui elaksite Merkuuril? Või milline planeet võiks oma tiheduse tõttu vannis hõljuda? See raamat on teie pilet, et leida vastused nendele küsimustele ja paljudele teistele.

Raamatusse on koondatud hulgaliselt põnevaid kosmosefakte, mis on esitatud haaravalt ja arusaadavalt. Lisaks teadmistele pakub raamat ka lõbusat viktoriini, mis paneb proovile teie äsja omandatud teadmised. Ja mis võiks olla veel toredam kui kosmoseteemalised kleepsud? Need ja kaasasolev täheplakat muudavad teie kosmoseavastuste kogemuse veelgi meeldejäävamaks.

Kui kosmos on teid alati paelunud, siis "LU-LA TUTVUSTAB: KOSMOS" on just see, mida vajate, et alustada oma teekonda tähtede poole. Olge valmis, sest teie kosmiline seiklus algab kohe, kui avate selle raamatu kaaned.