Luca. Värvimisraamat

Luca. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta uusi horisonte ja anna elu Pixari animatsiooniklassiku tegelastele oma käe läbi! "Luca. Värvimisraamat", loodud Disney poolt, kutsub sind sukelduma värviküllasesse maailma, kus saad ise kujundada Luca ja Alberto seiklused, tuues esile nende sõpruse ja rõõmsad hetked. Haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata, muutes iga lehekülje tõeliseks kunstiteoseks.

Sinu ees avaneb võimalus olla looja rollis, andes elu merealusele maailmale ja Itaalia Riviera päikeselistele tänavatele. See raamat ei ole ainult meelelahutus – see on ka suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, luues üheskoos värvikirevaid mälestusi.

"Luca. Värvimisraamat" on ideaalne kingitus igale Disney fännile, olgu nad suured või väikesed. See on suurepärane võimalus vabastada oma sisemine kunstnik ja tuua igapäevaellu veidi maagiat. Kas oled valmis avastama, milliseid värve sina valiksid Luca ja tema sõprade maailma jaoks? Võta välja oma lemmikvärvid ja asu teekonnale, mis on täis loomingulisust ja rõõmu!