Lugemispäevik

Lugemispäevik

Kirjastus: SHALOM TÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled kirglik raamatusõber, kes otsib ideaalset kohta oma lugemiselamuste talletamiseks? "Lugemispäevik" on just see, mida vajad. See pole lihtsalt tühi vihik, vaid sinu isiklik raamatute päevik, kus saad jäädvustada kõik olulised mõtted ja muljed, mis loetud teostest sinu hinge puudutavad.

Iga raamatusõber teab, et lugemine on rännak läbi lugude ja tegelaste maailma. "Lugemispäevik" annab sulle võimaluse seda teekonda dokumenteerida. Pane kirja pealkirjad, autorid, tsitaadid, mis sind kõnetasid, või isegi omaenda arvustused ja analüüsid. See on suurepärane viis oma mõtete korrastamiseks ja lugemiskogemuse süvendamiseks.

"Lugemispäevik" on mõeldud kõigile, kes armastavad lugeda ja soovivad oma lugemisharjumusi paremini mõista. See on suurepärane abimees raamatuklubi liikmetele, üliõpilastele, kirjanikele ja igale lugemishuvilisele, kes tahab oma lugemiskogemust rikastada.

Kui oled tõsine raamatugurmaan, siis "Lugemispäevik" on sinu jaoks asendamatu kaaslane. See on justkui sõber, kes aitab sul hoida kõiki loetud raamatuid ja nende õppetunde oma elus alati värskena. Kasuta seda päevikut, et avastada uusi perspektiive ja kasvada koos lugudega, mis sind inspireerivad.

Ära lase oma lugemismälestustel tuhmuda, vaid pane need kirja "Lugemispäevikusse" ja tee oma lugemiskogemusest midagi erilist.