Lugemispäevik

Lugemispäevik

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse lugemisharjumust toetada ja arendada? "Lugemispäevik", mille on loonud kirjastus Nutivihik, on just see, mida vajad. See päevik on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et aidata neil jäädvustada ja analüüsida loetud teoste sisu ning jagada oma mõtteid ja tundeid.

"Lugemispäevik" on kujundatud lapsele sõbralikult ja lihtsalt kasutatavaks, võimaldades salvestada kuni 12 raamatu lugemiskogemust. Iga raamatu jaoks on ette nähtud kolm töölehte, mis julgustavad last süvenema ja mõtisklema loetu üle, kasutades isikupärast mina-vormi. Näiteks võib laps vastata küsimusele "Mida see raamat mulle õpetas?".

Lisaks küsimustele pakub "Lugemispäevik" võimalust loovuse väljendamiseks läbi joonistamise, kus laps saab panna paberile raamatust inspireeritud pildi. Samuti saavad noored lugejad esitada küsimusi raamatu autorile, mis aitab neil mõista kirjandusteoste loomise tagamaid.

Päeviku lõpuosa on pühendatud lapse enda loovusele, andes neile võimaluse kirjutada "Minu enda väljamõeldud lugu". Siit leiab ka kasulikke nõuandeid ja juhiseid, mis toetavad lapse kirjutamisoskuse arengut.

Kirjastus Nutivihik soovib pakkuda lastele rõõmsaid ja harivaid hetki raamatute maailmas. "Lugemispäevik" on suurepärane vahend, mis toetab laste lugemisoskust ja väljendusoskust, luues samal ajal püsivaid mälestusi loetud raamatutest.